Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Śmich nowym radnym, zdobył 59 głosów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 września 2017 r. o 11:11 Powrót do artykułu
Olalalala zaczyna się jazda. Zazdrość przesłania niektórym komentującym oczy. Ludzie jacy Wy jesteście zawistni. Nie znacie osoby, a już osądzacie. Jeszcze nie zasiadł w Radzie, nie wypowiedział się, a już coś się nie podoba. Ja akurat znam Michała i wiem, że jest to osoba na której można polegać i która jest bezinteresowna, a to rzadkość w dzisiejszych czasach. A Wy zamiast zazdrośnie komentować załóżcie jakiś komitet i startujcie do Rady Miasta. Zmieniajcie Puławy. Do działających świat należy, a nie narzekających na los siedzących przed kompem malkontentów. A to, że frekwencja niska to zależy od mieszkańców a nie od kandydatów, którzy startują. Zresztą w wyborach uzupełniających zawsze frekwencja jest niska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matras czy dyktafon?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyobraź sobie gościu, że są jeszcze inni tu komentujący. Boże co za poziom tu na forum. Porażka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do gościa z 21:02 - jak się jest prezydentem Polski to nie idzie się pijanym składać wieńców na grobach pomordowanych w Katyniu polskich oficerów, nauczycieli itd.; jak się jest TW "Bolkiem" to nigdy nie przyznaje się, że jako robotnik po zawodówce brało się pieniądze za donoszenie na kolegów. Ale zwolennicy PO tak mają - liczą się drogie zegarki na rękach i moda, który guzik zapiąć, jaki interes zrobić na cmentarzu, jak zrobić dobrze zagranicy i np.nie uszczelnić VATu, obrotu paliwami bez podatku. Obrażasz wiceprezydenta Puław widocznego na zdjęciu, a mienisz się koneserem mody i dobrego smaku. Dla mnie jesteś takim "kulturalnym guzikiem", a sposób komentowania wskazuje na chama. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak tam ma się Sadurska z pensją 90 tys. na m-c. Gdzie ta pokora?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dla mnie najważniejszym celem jest to, żeby zaradzić coś na największą bolączkę Puław, czyli odpływ młodych ludzi. Żeby to zrobić, należy stworzyć warunki, które zachęcą ich do zostania w naszym mieście. Uważam, że dobrym pomysłem byłaby budowa skateparku, remonty chodników, ulic." To obietnica wyborcza nowego radnego, jedyny komentarz jaki mi się nasuwa: jprdl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Sadurska zawiesiła swoją pensję do czasu wejścia w życie tzw. nowej ustawy kominowej w spółkach Skarbu Państwa. Ale jak się bez sprawdzenia powiela propagandę z mediów totalnej bezradności (opozycji) to się potem kłamie na forum. A pensje w spółkach Skarbu Państwa wywindowali sobie PeOwcy bo myśleli, że będą rządzić wiecznie. PiS i tak je obciął o 50% w stosunku do tego co zastał. Bo pensja pierwotna była 180 tys. zł. No i co? Hejt i kłamstwo ma krótkie nóżki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy pani Sadurska nie jest także członkiem rady nadzorczej ? Za tą funkcje także nie pobiera wynagrodzenia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cytat: "(...) To obietnica wyborcza nowego radnego, jedyny komentarz jaki mi się nasuwa: jprdl." :D sie chłopaczyna intelektualnie wysilił z obietnicami i pomysłami, nie?! I ulica Japońska jest szalenie istotna dla rozwoju miasta! Nikt na świecie nie wpadłby, że trza chodnik położyć, żeby się młodzi do Puław zjeżdżali! Terry Pratchett wymięka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
59 głosów Śmich 44 Dzierżawska 6 nieważnych Razem 109 A głosowało 103 osoby.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to teraz będzie Śmich na sali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
XXL napisał:
undefined napisał:
59 głosów... co to za poparcie studenciak bez wiedzy bez doświadcsenia i zostaje radnym eheheheh Puławianie to jednak debile
Możecie ujadać do woli. Możecie śmiać się z Michała. Ale pamiętajcie, że to on wygrał i to na niego ludzie oddali swoje głosy. To czy było ich tyle czy tyle nie jest ważne. Jak za mało to trzeba było iść na wybory a nie teraz ujadać. Michał gretuluję.
 ale fajnie "gretulacje"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Olalalala zaczyna się jazda. Zazdrość przesłania niektórym komentującym oczy. Ludzie jacy Wy jesteście zawistni. Nie znacie osoby, a już osądzacie. Jeszcze nie zasiadł w Radzie, nie wypowiedział się, a już coś się nie podoba. Ja akurat znam Michała i wiem, że jest to osoba na której można polegać i która jest bezinteresowna, a to rzadkość w dzisiejszych czasach. A Wy zamiast zazdrośnie komentować załóżcie jakiś komitet i startujcie do Rady Miasta. Zmieniajcie Puławy. Do działających świat należy, a nie narzekających na los siedzących przed kompem malkontentów. A to, że frekwencja niska to zależy od mieszkańców a nie od kandydatów, którzy startują. Zresztą w wyborach uzupełniających zawsze frekwencja jest niska.
 Po co organizować wybory uzupełniające a nie mógł wejść do rady następny z listy,który był za śp Turskim w kolejności ,w sejmie tak robią i nowego posła nie wybierają ponownie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...